Kadromuz

MANAVGAT BELEDİYESİ SİDE KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ KADROSU;

İDARİ

  • Kreş Müdürü:Emine ÇATALTAŞ
  • Birim Sorumlusu:Betül ÇELİK
  • Yönetici Asistanı:Emine ŞAHİN
  • Büro İşçisi:Özgül SAYIBAŞI
  • Gerçekleştirme Görevlisi:Ünal BENZEDİ
  • Taşınır Kayıt Görevlisi:Damla EMRA
  • Taşınır Kontrol Görevlisi:Serap BAŞOĞLU

ÖĞRETMEN KADROSU

  • 3-A Grup Sorumlusu:Derya AVLAK
  • 4-A Grup Sorumlusu:Meltem KARAKOÇ
  • 5-A Grup Sorumlusu:Nazmiye ÇELİK
  • 5-B Grup Sorumlusu:Fatma Alp ALTAY
  • 5-C Grup Sorumlusu:Raziye RÜZGAR

YARDIMCI ÖĞRETMEN KADROSU

  • Raziye ESER
  • Habibe OSMA
  • Pınar ŞAVK
  • Canan ATİK
  • Merve UYAR
  • İngilizce Öğretmeni:Elif BALA

MUTFAK PERSONELİ

  • Mehmet Erhan KARA
  • İsmihan EREN

YARDIMCI DESTEK PERSONELİ

  • Ayşe SARIKAYA

SERVİS PERSONELİ

  • Ali KIR
  • Ömer ÜNAL
  • Gökhan ÖZGÜVEN

MANAVGAT BELEDİYESİ ÇOLAKLI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ KADROSU;

İDARİ

  • Kreş Müdürü:Emine ÇATALTAŞ
  • Birim Sorumlusu:Ayşe SOYDAN
  • Yönetici Asistanı:Fatma Senem TOKGÖZ
  • Gerçekleştirme Görevlisi:Ünal BENZEDİ
  • Taşınır Kayıt Görevlisi:Damla EMRA
  • Taşınır Kontrol Görevlisi:Serap BAŞOĞLU

ÖĞRETMEN KADROSU

  • 3-A Grup Sorumlusu:Tansu YILDIZ
  • 4-A Grup Sorumlusu:Songül SARIKAYA
  • 5-A Grup Sorumlusu:Selamet AYDIN
  • 5-B Grup Sorumlusu:Özge İÇÖZ
  • 5-C Grup Sorumlusu:Hacer ÇOŞKUN
  • Grup Sorumlusu:Sevim BİNİCİ

YARDIMCI ÖĞRETMEN KADROSU

  • Özlem KARAMANCI
  • Filiz BATIBEYİ
  • Sibel TUNCER
  • Meral GÜVEN
  • Ayten KOCA

MUTFAK PERSONELİ

  • Fatma ÇETİN
  • Harika SELÇUK
  • Nuray ŞİMŞEK

YARDIMCI DESTEK PERSONELİ

  • Ayşe DURŞAN

SERVİS PERSONELİ

  • Ramazan ÖZEN
  • Nadir ŞENOL

MANAVGAT BELEDİYESİ SARILAR KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ KADROSU;

İDARİ

  • Kreş Müdürü:Emine ÇATALTAŞ
  • Birim Sorumlusu:Bahar DİRİCAN
  • Gerçekleştirme Görevlisi:Ünal BENZEDİ
  • Taşınır Kayıt Görevlisi:Damla EMRA
  • Taşınır Kontrol Görevlisi:Serap BAŞOĞLU

ÖĞRETMEN KADROSU

  • Lacivert Sınıf Grup Sorumlusu:Leyla Tuna ÖZDEMİR
  • Kırmızı Sınıf Grup Sorumlusu:Ümmü KOÇ
  • Sarı Sınıf Grup Sorumlusu:Şerife Özkan KOZAN
  • Turuncu Sınıf Grup Sorumlusu:Bahar AK
  • Yeşil Sınıf Grup Sorumlusu:Bilge BOZKURT
  • Mavi Sınıf Grup Sorumlusu:Emine YÜKSEL

YARDIMCI ÖĞRETMEN KADROSU

  • Meliha ARIKAN
  • Cennet ÖZDEN
  • Derya YILDIZ
  • Çağla ACAR
  • Gülsüm MERT
  • Seher ERGEN

MUTFAK PERSONELİ

  • Musa Yavuz KURŞUN
  • Gülbeyaz İNCİ

YARDIMCI DESTEK PERSONELİ

  • Emine DOĞAN

SERVİS PERSONELİ

  • Hasan Ş.YEREBAKAN
  • Adem KOÇ

MANAVGAT BELEDİYESİ TAŞAĞIL KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ KADROSU;

İDARİ

  • Kreş Müdürü:Emine ÇATALTAŞ
  • Birim Sorumlusu:Nurcan OKUMUŞ
  • Gerçekleştirme Görevlisi:Ünal BENZEDİ
  • Taşınır Kayıt Görevlisi:Damla EMRA
  • Taşınır Kontrol Görevlisi:Serap BAŞOĞLU

ÖĞRETMEN KADROSU

  • 3-A Grup Sorumlusu:Fatma KARABACAK
  • 5-A Grup Sorumlusu:Duygu KARTAL

YARDIMCI ÖĞRETMEN KADROSU

  • Emine KİRAZ
  • Elif CANLI

MUTFAK PERSONELİ

  • Ayşe ÇETİN

YARDIMCI DESTEK PERSONELİ

  • Müjde PARIN

SERVİS PERSONELİ

  • Fahrettin İYİOL