Haber / Etkinlik

Manavgat Belediyesi Kreş Müdürlüğü Çocuk Tiyatrosu Düzenledi.

Manavgat belediyesi kreş müdürlüğü çocuk tiyatrosu Belenobası ilköğretim okulu öğrencilerinden oluşan 170 kişiye"iyilik ve yardımseverlik "konulu tiyatro oyununu 16 ekim 2019 tarihinde oynadı.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri ile Pijama Partisi Etkinliği Yapıldı.

Kreşimiz miniklerle Pijama Partisinde! Çoçuklar evlerinden getirmiş oldukları kendi yastıklarıyla, yastık savaşı yaparak öğretmenleri ve arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirdiler.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 3-A Sınıfı At Çİftliği Etkinliği

Manavgat belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 3-A Minik Adımlar Sınıfı öğrencileri At Binme etkinliğine katıldılar.Atlara büyük ilgi gösteren çocuklar günün keyfini çıkartarak görevliler ve öğretmenlerimiz kontrolünde at sırtında gezme imkani buldular.

Manavgat Belediyesi Side ve Çolaklı Kreş Gündüz Bakımevi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Coşkuyla Kutladı

Bu yıl 99. Yıl dönümünü kutladığımız, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm Dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramını Manavgat Belediyesi Side ve Çolaklı kreşi olarak Belediyemize ait Side Gençlik Merkezinde festival havasında kutlama yaptık. Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Mustafa CEYLAN'ın ve Singapur Sanat Fonu'nca da onaylanarak Türkiye'ye gelen Singapurlu ve Tacikistanlı sanatçılar Faruk Negmatzade, Abu Jalal Sarimon ve Berry Yeow'un katılımlarıyla, halka da açık olan bu festivalde Çocuklara elma şekeri, pamuk seker, patlamış mısır dağıtılırken, çocuklarımız şişme oyun parkurunda ve parklarımızda eğlenceli vakit geçirdiler.