Haber / Etkinlik

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 5-A ve 5-C sınıfımızın '' Ters Villa'' gezisi

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 5-A ve 5-C sınıflarımız Manavgat'ta bulunan 'Ters Villa'ya gezi düzenledi. Çocuklarımızz ters duran eşyaları şaşkınlıkla karşıladılar.Günü ters villa boyaması yaparak tamamladılar.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi Öğretmenlerinden Öğrencilerine Tiyatro Gösterisi

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi öğretmenleri,öğrencilerine küçük bir tiyatro sergilediler.Miniklere yapmış oldukları tiyatro ile yabancılarla konuşulmaması ve yabancılardan herhangi birşey alınmaması gerektiği ile ilgili mesajlar aktaran öğretmenler aynı zamanda yoğurt yemenin,süt içmenin çok sağlıklı olduğu ile ilgili yönergeler verdiler.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri ile Kostüm Partisi Etkinliği yapıldı.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak 14.03.2019 tarihinde kreşin karşısında bulunan spor salonumuzda "Kostüm Partisi" gerçekleştirdik.Miniklerimiz kendilerini hangi karakter olarak hayal ediyorlarsa o karakterle sahne yaptilar.Öğretmenleri eşliğinde eğlenceli ve müzik dolu bir gün geçirdiler.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 3-A Sınıfı At Çİftliği Etkinliği

Manavgat belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 3-A Minik Adımlar Sınıfı öğrencileri At Binme etkinliğine katıldılar.Atlara büyük ilgi gösteren çocuklar günün keyfini çıkartarak görevliler ve öğretmenlerimiz kontrolünde at sırtında gezme imkani buldular.

Manavgat Belediyesi Side ve Çolaklı Kreş Gündüz Bakımevi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Coşkuyla Kutladı

Bu yıl 99. Yıl dönümünü kutladığımız, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm Dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramını Manavgat Belediyesi Side ve Çolaklı kreşi olarak Belediyemize ait Side Gençlik Merkezinde festival havasında kutlama yaptık. Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Mustafa CEYLAN'ın ve Singapur Sanat Fonu'nca da onaylanarak Türkiye'ye gelen Singapurlu ve Tacikistanlı sanatçılar Faruk Negmatzade, Abu Jalal Sarimon ve Berry Yeow'un katılımlarıyla, halka da açık olan bu festivalde Çocuklara elma şekeri, pamuk seker, patlamış mısır dağıtılırken, çocuklarımız şişme oyun parkurunda ve parklarımızda eğlenceli vakit geçirdiler.