Haber / Etkinlik

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 5-A ve 5-C sınıfımızın '' Ters Villa'' gezisi

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 5-A ve 5-C sınıflarımız Manavgat'ta bulunan 'Ters Villa'ya gezi düzenledi. Çocuklarımızz ters duran eşyaları şaşkınlıkla karşıladılar.Günü ters villa boyaması yaparak tamamladılar.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi Öğretmenlerinden Öğrencilerine Tiyatro Gösterisi

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi öğretmenleri,öğrencilerine küçük bir tiyatro sergilediler.Miniklere yapmış oldukları tiyatro ile yabancılarla konuşulmaması ve yabancılardan herhangi birşey alınmaması gerektiği ile ilgili mesajlar aktaran öğretmenler aynı zamanda yoğurt yemenin,süt içmenin çok sağlıklı olduğu ile ilgili yönergeler verdiler.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri ile Kostüm Partisi Etkinliği yapıldı.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak 14.03.2019 tarihinde kreşin karşısında bulunan spor salonumuzda "Kostüm Partisi" gerçekleştirdik.Miniklerimiz kendilerini hangi karakter olarak hayal ediyorlarsa o karakterle sahne yaptilar.Öğretmenleri eşliğinde eğlenceli ve müzik dolu bir gün geçirdiler.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 3-A Sınıfı At Çİftliği Etkinliği

Manavgat belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 3-A Minik Adımlar Sınıfı öğrencileri At Binme etkinliğine katıldılar.Atlara büyük ilgi gösteren çocuklar günün keyfini çıkartarak görevliler ve öğretmenlerimiz kontrolünde at sırtında gezme imkani buldular.

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 5-A Sınıfı Aile Katılımı Etkinliği

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi 5-A sınıfı öğrencilerimizden Simay SONGUR'un aile katılımı kapsamında öğrencilere ambulansın içerisindeki malzemeleri, hastalara nasıl müdahale edilmesi gerektiği konusunda bilgi verilmistir.